Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

SUKCESY SPORTOWE

 

Rok szkolny 2013/2014

I Turniej Grand Prix powiatu włoszczowskiego w tenisie stołowym:
Alicja Napora z klasy IV – III miejsce oraz Patrycja Napora z klasy I miejsce II


Rok szkolny 2012/2013



I MIEJSCE - złoty medal

JAKUB JANAS - rzut piłeczką palantową /51 m/

PATRYCJA ZASUŃ - skok w dal /3,82 m/



II MIEJSCE - srebrny medal

PATRYCJA ZASUŃ -  bieg 60 m

PATRYCJA NAPORA - bieg 600 m

JAKUB JANAS -  skok w dal

KAMIL SYCHOWICZ - 300 m



III MIEJSCE - medal brązowy

KAMIL SYCHOWICZ - bieg 60 m

 
Rok szkolny 2012/2013
FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ SPARTAKIADY MŁODZIEŻY   
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM
II miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń 
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI 
 DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM
I miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń
II miejsce chłopców - Kacper Podsiadło, Jakub Zaręba 
POWIATOWE MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE W TENISIE STOŁOWYM
I miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń
II miejsce chłopców - Kacper Podsiadło, Jakub Zaręba 
 
POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH 
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
II miejsce – uczennice szkoły Podstawowej w składzie:
Patrycja Napora, Patrycja Zasuń, Klaudia Pajtasz, Milena Kucharczyk, 
Karolina Stefańczyk, Nina Krzysztofik, Wiktoria Czyźewska, Weronika Niżnik, 
Natalia Straszak, Magdalena Brych
II miejsce – uczniowie szkoły Podstawowej w składzie:
Arkadiusz Wojnicki, Kamil Sychowicz, Jakub Śliwiński, Damian Stępniak, 
Wojciech Krzysztofik, Szymon Mroziński, Patryk Stępniak, Mateusz Stefańczyk, 
Szymon Stępniak, Sebastian Kubaja
 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ZARZĄDU OSP W DOBROMIERZU:
Dziewczęta – miejsce II
Chłopcy – miejsce I
 

 
Rok szkolny 2011/2012
 
POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
II miejsce – uczennice szkoły Podstawowej w składzie:
Kamila Niżnik, Daria Łaskawska, Maria Nowakowska, Katarzyna Nowakowska, 
Barbara Pakuła, Karolina Stefańczyk, Milena Kucharczyk, Patrycja Zasuń, 
Nina Krzysztofik, Daria Konarska
 
MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM
III miejsce drużyna chłopców Szkoły Podstawowej w składzie:
Adrian Merklinger, Bartłomiej Rajca, Jakub Zaręba
 
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MOSKORZEW
I miejsce - Patrycja Napora
I miejsce - Jakub Janas
II miejsce – Adrian Merklinger
 
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY RADKÓW
I miejsce - Patrycja Napora
I miejsce - Jakub Zaręba
 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ZARZĄDU OSP W DOBROMIERZU:
Dziewczęta – miejsce III
Chłopcy – miejsce III
 
 
VI GWIAZDKOWY TURNIEJ  PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 
PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W KLUCZEWSKU:
Dziewczęta – miejsce II
Chłopcy – miejsce II
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W SECEMINIE:
Dziewczęta – miejsce I
Chłopcy – miejsce II
 
 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR PREZESA UKS SPARTAKUS W RADKOWIE:
Dziewczęta – miejsce I
Chłopcy – miejsce I
 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR PREZESA UKS PILAWA W MOSKORZEWIE:
Dziewczęta – miejsce I
Chłopcy – miejsce I 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR PREZESA TOWARZYSTWA KULTURALNEGO 
IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W MOSKORZEWIE:
Dziewczęta – miejsce I
Chłopcy – miejsce I
 
 
 
Rok szkolny 2010/2011
 
 
POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
I miejsce - uczennice Szkoły Podstawowej w składzie :
Anna Chojnacka , Barbara Chojnacka, Justyna Róg, Angelika Kocewa, 
Monika Szydłowska, Martyna Brol, Patrycja Napora, Kamila Niżnik, 
Dominika Zielińska, Milena Kucharczyk
 
MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ 
I miejsce - drużyna dziewcząt Gimnazjum
III miejsce - drużyna chłopców Gimnazjum
klasyfikacja ogólna - I miejsce – gimnazjum Radków
 
INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE 
I miejsce:
Anna Chojnacka – 600 m.
Kamil Wojdała – 60 m., skok w dal
II miejsce:
Barbara Chojnacka – 600 m.
Monika Szydłowska – rzut p.palantową
III miejsce:
Justyna Róg – 60 m., skok w dal
 
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY 
I miejsce:
Dziewczęta: Anna Chojnacka, Barbara Chojnacka, Justyna Róg, 
Angelika Kocewa, Monika Szydłowska, Martyna Brol
II miejsce:
Chłopcy: Kamil Wojdała, Dawid Błaut, Jakub Piwoński, 
Kamil Pietruszka, Jakub Janas
 
WOJEWÓDZKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY 
VI miejsce:
Dziewczęta – sztafetowe biegi przełajowe
V miejsce
Kamil Wojdała – 60 m.
IV miejsce
Anna Chojnacka – 600 m.
VII miejsce
Barbara Chojnacka – 600 m.
 
 

 
 
Rok szkolny 2009/2010 
POWIATOWY TURNIEJ GIER I ZABAW W KONIECZNIE 
II miejsce –uczniowie Szkoły Podstawowej w składzie:
Patrycja Napora, Natalia Straszak, Marlena Hłond, Mateusz Stefańczyk, 
Jakub Zaręba Maciej Cierpich, Radosław Rak, Kamil Sychowicz, 
Wojciech Krzysztofik.
 
POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE 
II miejsce – Martyna Stefańczyk - rzut piłeczką palantową
IV miejsce - Łukasz Górski – rzut piłeczką palantową
 
POWIATOWE ZAWODY W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM 
II miejsce – uczennice Szkoły Podstawowej w składzie :
Justyna Róg , Angelika Kocewa , Martyna Stefańczyk , 
Katarzyna Majchrzak ,Justyna Palimąka.
 
POWIATOWE ZAWODY W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM 
III miejsce - uczennice Szkoły Podstawowej w składzie :
Patrycja Napora, Magdalena Brych , Klaudia Kaczmarek ,Jadwiga Łazarek , 
Paulina Toborek, Daria Konarska.
IV miejsce – uczniowie Szkoły Podstawowej w składzie :
Mateusz Stefańczyk , Jakub Zaręba, Jakub Janas , Hubert Natkowski, 
Adrian Merklinger, Bartek Pędała.
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W SECEMINIE 
I miejsce – reprezentacja dziewcząt
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W RADKOWIE 
I miejsce – reprezentacja dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców
 
POWIATOWE ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ 
III miejsce – reprezentacja dziewcząt
 
Rok szkolny 2008/2009 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W SECEMINIE 
I miejsce – reprezentacja chłopców
II miejsce -- reprezentacja dziewcząt
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W MOSKORZEWIE 
I miejsce – reprezentacja dziewcząt
 
 
Rok szkolny 2007/2008 
 
POWIATOWY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ
IV miejsce zajęły reprezentacje dziewcząt i chłopców:
Monika Gołda, Magdalena Kardas, Magdalena Cierpich, Diana Czok, 
Monika Grzybek, Paulina Mularczyk Rafał Zaborski, 
Wojciech Trela, Dawid Minda, Hubert Mularczyk, 
Maciej Podsiadło, Marcin Orlikowski
 
TURNIEJ BOHATERÓW INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ 
W PIŁKĘ SIATKOWĄ 
I miejsce zajęła reprezentacja chłopców
III miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt
 
ZAWODY POWIATOWE 
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
III miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt SP Radków
 



Rok szkolny 2006/2007
 
POWIATOWY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ
II miejsce zajęła reprezentacja w składzie:
Krzysztof Suliga, Seweryn Konarski, Maciej Gałuszka, 
Piotr Adamski, Rafał Zaborski, Michał Kocewa
 
IV EDYCJA TURNIEJU GIER I ZABAW RUCHOWYCH KONIECZNO 2007 
III miejsce reprezentacja klas I – III
 
Rok szkolny 2005/2006
 
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 
O PUCHAR DYREKTORA ZPO W BEBELNIE 
IV miejsce - drużyna chłopców SP Radków
 
Rok szkolny 2004/2005
 
TURNIEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ KLAS VI 
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
W NAGŁOWICACH
III miejsce - drużyna chłopców
 
ZAWODY POWIATOWE 
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
III miejsce  reprezentacja dziewcząt SP Radków
 
Rok szkolny 2003/2004
 
ZLOT ROWEROWY 
I miejsce - reprezentacja gimnazjum w Radkowie
 
Rok szkolny 2002/2003
 
ZLOT ROWEROWY ZIEMI WŁOSZCZOWSKIEJ
III miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum w Radkowie
 
NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
I miejsce - reprezentacja Gimnazjum w Radkowie
 
Rok szkolny 2001/2002 
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR 
WÓJTA GMINY NAGŁOWICE 
I miejsce -  reprezentacja Gimnazjum w Radkowie
Rok szkolny 2000/2001 
 
ZAWODY POWIATOWE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 
III miejsce - reprezentacja  PG Radków
ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE NOŻNEJ
VI miejsce - reprezentacja chłopców SP w Radkowie
TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ
II miejsce - reprezentacja Gimnazjum

Rok szkolny 1999/2000 
 
MIĘDZYGMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW 
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZEKOCINY 
II miejsce - reprezentacja SP Radków
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 
II miejsce - reprezentacja gimnazjum
 
Rok szkolny 1988/1989 
Czwórbój L. A.  w kategorii dziewcząt
I miejsce - reprezentacja SP Radków
 
Rok szkolny 1988/1989
 
REJONOWE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 
III miejsce - reprezentacja SP Radków
 
REJONOWE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW 
III miejsce - reprezentacja SP Radków
 
Rok szkolny 1984/1985
 
REJONOWY KONKURS „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE” 
II miejsce - reprezentacja dziewcząt SP Radków
 
REJONOWY KONKURS „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE” 
III miejsce - reprezentacja chłopców SP Radków
 
REJONOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE RĘCZNEJ 
II miejsce - reprezentacja dziewcząt SP Radków
 
REJONOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE RĘCZNEJ 
III miejsce - reprezentacja chłopców SP Radków
 
Rok szkolny 1981/1982
 
MISTRZOSTWA GMINNE W TENISIE STOŁOWYM 
I miejsce  - reprezentacja SP Radków
Rok szkolny 1980/1981
 
MISTRZOSTWA PODREJONU KONIECPOL 
W TENISIE STOŁOWYM 
III miejsce - reprezentacja chłopców
 
Rok szkolny 1981/1982 
GMINNE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH 
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
I miejsce - reprezentacja SP Radków
 
Rok szkolny 1978/1979 
TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 
KLAS VII – FINAŁ WOJEWÓDZKI 
VI miejsce - reprezentacja SP Radków