Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

ŚWIĘTOKRZYSKI PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EDUKACJI NA OBSZARACH WIEJSKICH

Celem Programu jest tworzenie w regionie świętokrzyskim warunków równych szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, bez względu na miejsce ich zamieszkania i pobierania nauki szkolnej. Szczególny nacisk położony jest na nabycie i rozwój u uczniów umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii, m.in. z komputera i Internetu, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem obcym oraz kształcenie umiejętności rozwijania i wykorzystywania myślenia matematycznego.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są szkoły publiczne i szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych kształcące dzieci i młodzież w systemie dziennym, w tym również szkoły funkcjonujące przy specjalnych ośrodkach szkolno – wychowawczych, z obszaru objętego Programem prowadzone przez jednostki samorządu terytorialnego lub inne osoby prawne. W przypadku szkół wchodzących w skład Zespołu, wniosek powinien złożyć Zespół, w imieniu tej szkoły.