This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

K L U B  K I B I C A


2 lutego 2013 r. uczniowie naszego Gimnazjum wraz z zaprzyjaźnionym Gimnazjum z Moskorzewa pojechali na mecz siatkówki pomiędzy Effektorem Kielce a PGE Skrą Bełchatów. Mecz odbył się na Hali Legionów w Kielcach. Atmosfera była gorąca, na trybunach zasiadł komplet widzów. Wprawdzie pojedynek z Effectorem rozpoczął się dla bełchatowian od gładko przegranego seta, ale kolejne trzy padły łupem PGE Skry. Pomimo braku Michała Winiarskiego i Pawła Zatorskiego, PGE Skra Bełchatów zdobyła komplet punktów w starciu z Effectorem Kielce. Najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Wytze Kooistra.