Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zielona Szkoła


W dniach 8 – 18 maja klasy II naszego gimnazjum były na zielonej szkole we Władysławowie. Po całonocnej podróży z przesiadką w Gdyni dotarliśmy na miejsce. Ośrodek wywarł na nas bardzo dobre wrażenie, miła obsługa, ładne pokoje i Pako – pies, który nie je kiełbasy. Już pierwszego dnia poszliśmy nad morze i zwiedziliśmy port. Najgorzej wspominamy deszcz, który spotkał nas w trójmieście. Na szczęście w kolejnych dniach pogoda dopisała. Nasze opiekunki zorganizowały dla nas wiele interesujących atrakcji. Mogliśmy podziwiać m.in. Gwiazdę Północy, czyli najdalej wysunięty punkt na północy, latarnię w Rozewiu, fokarium, oceanarium. Codziennie odwiedzaliśmy zachody słońca, plaże i Polo Market. Zwiedzaliśmy również Aleję Gwiazd Sportu, cypel. Udaliśmy się na spotkanie z bursztynnikiem z Chrapowa, który pokazał nam na czym polega praca przy obróbce bursztynu. Najmilej wspominamy wycieczkę rowerową do Jastarni. Przy tej okazji spaliliśmy się jak raki. Wróciliśmy zadowoleni i uśmiechnięci.