This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

 

 

Każdego dnia przed lekcjami komisja, w skład której wchodzić będzie członek Rady Pedagogicznej i przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego losuje karteczkę z numerem odpowiadającym numerowi z dziennika. Osoby z poszczególnych klas, posiadające w dzienniku wylosowany numer zostają w danym dniu zwolnione z:

-odpowiedzi ustnych
-niezapowiedzianych kartkówek

Uczniowie natomiast nie są zwolnieni z:

-testów, sprawdzianów i innych zapowiedzianych prac pisemnych, obejmujących więcej, niż trzy jednostki lekcyjne
-zapowiedzianych kartkówek
Uczniowie zobowiązani są również do odrobienia prac domowych z tym, ze mogą nie oddawać pracy do sprawdzenia i są zwolnieni z odczytywania pracy.