Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SUKCESY EDUKACYJNE

 

Rok szkolny 2017/2018


Finaliści Konkursów Przedmiotowych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów


XVI Wojewódzki Konkurs Fizyczny - Zuzanna Ślęzak


XV Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Zuzanna Ślęzak


Finaliści Konkursów Przedmiotowych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

XV Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Dawid Natkowski

XV Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Zuzanna Ślęzak

 


 

Rok szkolny 2014/2015

Udział w drugim etapie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty:

- Aleksandry Zielińskiej, Karoliny Turskiej w  Konkursie Humanistycznym,

- Zuzanny Hartwig, Karoliny Stefańczyk w Konkursie Matematycznym,

- Darii Konarskiej, Aleksandry Zileińskiej w Konkursie Geograficznym,

- Zuzanny Hartwig w Konkursie Biologicznym.

Karolina Turska laureatką XII Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

Aleksandra Zielińska finalistką XII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum


Rok szkolny 2013/2014

Karolina Stefańczyk - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny

 

Julia Kręgiel i Anna Ciułany z klasy VI- udział w II etapie Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Konkurs plastyczno – literacki „Zdrowie piórem pisane” zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Radkowie

Kategoria I –III SP

Piotr Grabowski (KL. III) - miejsce I
Kacper Nowak (KL. IIII)– miejsce II
Katarzyna Śliwińska (KL. III)– miejsce III

Kategoria IV – VI SP

Natalia Walus(KL. IV) – miejsce I
Julia Kręgiel (KL. VI) – miejsce II
Kinga Turczyn(KL. IV) – miejsce III

Kategoria gimnazjum

Kamila Niżnik i Aleksandra Zielińska (KL. II) – miejsce I
Zuzanna Hartwig (KL. II)– miejsce II



Agnieszka Suliga z klasy IIIA- udział w II etapie Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Kamila Jarczyńska z klasy IIIA - udział w II etapie Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Aleksandra Zielińska z klasy II- miejsce II w Powiatowym Konkursie Historycznym „Nasi sąsiedzi – Żydzi” odbywającym się w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Włoszczowie

Martyna Brol, Magdalena Ślęzak, Kamila Jarczyńska z klasy IIIA – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Olimpijczycy są wśród nas” zorganizowanym przez I LO im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie


Martyna Brol , Kamila Jarczyńska, Magdalena Ślęzak – z klasy IIIA – miejsce III w konkurencji drużynowej konkursu powiatowego „Pielgrzymki Jana Pawła II”

 


Rok szkolny 2012/2013

Celina Dyksińska- miejsce III

II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Olimpijczycy są wśród nas"

zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące

im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie

Celina Dyksińska - miejsce II

w konkursie "Gimnazjalny Mistrz Rachunków"

zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie


Karolina Stefańczyk - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny

 


Rok szkolny 2011/2012

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

WYRÓŻNIENIE - Karolina Stefańczyk kl. V

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY, PT. „MOJA MAŁA OJCZYZNA – HISTORIA I TRADYCJE” W RAMACH MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII DZIEDZICTWA KULTUROWEGO ORGANIZOWANEGO W RAMACH LGD „REGION WŁOSZCZOWSKI”.

Uczennice Gimnazjum
w Radkowie: Magdalena Gołuch, Katarzyna Majchrzak, Martyna Stefańczyk uzyskują 5 miejsce za napisanie pracy, pt. „Niewielu o nich pamięta…”


 


Rok szkolny 2010/2011

Zarówno w szkole podstawowej jak i w gimnazjum odbywały się eliminacje do wojewódzkich konkursów przedmiotowych: humanistycznego, matematyczno – przyrodniczego oraz fizycznego.

W szkole podstawowej do konkursu matematyczno – przyrodniczego przystąpiły cztery osoby, tylko jedna z nich (Martyna Brol) uzyskała wymagane do zgłoszenia 60% punktów, ale nie zakwalifikowała się do następnego etapu. Dużo lepiej napisała test humanistyczny i jako jedyna z trzech dziewcząt uczestniczyła w II etapie we Włoszczowie – niestety, nie przeszła dalej.

W gimnazjum w konkursie humanistycznym wzięły udział dwie uczennice: Kamila Wylęgły i Edyta Wojdała (kl. IIIB) – obie zakwalifikowały się do drugiego etapu.

Do konkursu z fizyki przystąpiło troje uczniów: Marzena Kulawiak (kl. IIIA), Szczepan Kostecki (kl. IIIB) i Andrzej Kisiel (kl. II). Andrzej uzyskał 68% punktów, ale nie został zgłoszony do kolejnych etapów, natomiast Marzena (80%p.) i Szczepan (96% p.) będą próbować swoich sił na szczeblu powiatowym.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY, PT. „NASI BLISCY, NASZE DZIEJE, NASZA PAMIĘĆ” ORGANIZOWANY PRZEZ FUNDACJĘ POLSKO – NIEMIECKIE POJEDNANIE”.

Uczennica Kamila Wylęgły uzyskała wyróżnienie za napisanie pracy historycznej
o tematyce regionalnej:

W obczyźnie cmentarzy czują się bezdomnie – ofiary okupacji hitlerowskiej”.



OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP DIECEZJALNY

XV miejsce - Martyna Brol

OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP REJONOWY

V miejsce – Martyna Brol

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

WYRÓŻNIENIE - Celina Dyksińska kl. I a




Rok szkolny 2009/2010

 

 

POZNAJ ŻYCIORYSY SWOICH PARTONÓW - KONKURS MUZEUM DIECEZJALNEGO W KIELCACH



 

I miejsce - Nina Krzysztofik

FINAŁ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

III miejsce – Przemysław Zieliński

 

TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA – „O LAUR WESPEZJANA KOCHOWSKIEGO’’

III miejsce – Natalia Brol

REGIONALNY TURNIEJ INFORMATYCZNY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZCZEKOCINACH

III miejsce - Kamila Wylęgły

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Wyróżnienie - Paulina Toborek kl. IV

Rok szkolny 2008/2009

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI IM.FELIKSA RAKA

II miejsce – Natalia Brol
V miejsce – Justyna Róg

REJONOWY KONKURS BIBLIJNY

I miejsce – Magdalena Gołuch, Paulina Toborek
V miejsce – Dominika Zielińska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,PODROŻE PO KRAJACH UNII  EUROPEJSKIEJ’’

III miejsce – Kaja Wylęgły

Rok szkolny 2007/2008

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

Kinga Jamróz - III a (II etap)

Rok szkolny 2006/2007

"Odzyskanie przez Polskę Niepodległości i Zjednoczenie Ruchu Harcerskiego"

I miejsce - ANNA NIWIŃSKA
III miejsce - KAROLINA CYBULSKA
V miejsce - MONIKA KISIEL

Rok szkolny 2005/2006

POWIATOWY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. Marta Maciejczyk – kl. II b
2. Agata Ciułany – kl. III a
3. Mariola Kaczmarek – kl. III b
4. Magdalena Rak – kl. III b ( udział w wojewódzkim etapie konkursu )

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS

Sesja jesienna
I miejsce – Agata Ciułany – kl. III a
IV miejsce – Marta Maciejczyk – kl. II b

Sesja zimowa
III miejsce – Agata Ciułany – kl. III a
III miejsce – Marta Maciejczyk – kl. II b
III miejsce – Agata Zaręba – kl. II b

STROFY O OJCZYŹNIE”

eliminacje wojewódzkie - Katarzyna Karkocha

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KSIĄŻCE I BIBLIOTECE

I miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum w Radkowie w składzie:
Tomasz Horzenko
Szymon Jamróz
Radosław Furmańczyk




Rok szkolny 2004/2005





 

 

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY - POWSTANIE KOŚCIUSZKOWSKIE I BOHATEROWIE INSUREKCJI

I miejsce – Szymon Jamróz

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

finał wojewódzki
Szymon Jamróz

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

laureat finału wojewódzkiego
II miejsce – Radosław Furmańczyk

II MIĘDZYWOJEWÓDZKI IV POWIATOWY KONKURS LITERACKI pt.: „To były tragiczne dni ...– obraz wojny i okupacji w literaturze polskiej”

III miejsce reprezentacji Gimnazjum w Radkowie
w składzie:
Szymon Jamróz
Karolina Nowak
Paulina Karkocha

Rok szkolny 2003/2004

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ STEFANA ŻEROMSKIEGO

II miejsce – Michał Nowak
WYRÓŻNIENIA
Ewelina Gołda
Karolina Nowak
Wioleta Kubat
Paulina Karkocha

Rok szkolny 1999/2000

WOJEWÓDZKI  KONKURS  PRZEDMIOTOWY  Z  FIZYKI

Laureat – Kamil Kocela

Rok szkolny 1998/1999

WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Laureatka – Anna Kocela

Rok szkolny 1997/1998

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Ewelina Cieśla została laureatką

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Małgorzata Jasińska - finalistka

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Marta Szymczyk - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Marek Niźnik - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

Magdalena Wojdała - finalistka



 

Rok szkolny 1996/1997

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Ewelina Cieśla - finalistka

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Małgorzata Jasińska - finalistka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

Magdalena Herej - finalistka

WOJEWÓDZKI  KONKURS  PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

Ewelina Szydłowska - laureatka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z  HISTORII

Ewelina Szydłowska -  laureatka

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Ewelina Cieśla - finalistka

Rok szkolny 1994/1995

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

Katarzyna Wydra - finalistka



 

Rok szkolny 1990/1991

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

Bernard Marczewski - laureat




 


Rok szkolny 1994/1995

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

Roman Szczęsny-finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

III miejsce – Sylwester  Niźnik

 

Rok szkolny 1993/1994

MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS „CZY ZNASZ INSUREKCJĘ”

III-miejsce Sylwester Niźnik

 

Rok szkolny 1987/1988

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Joanna Kaczmarek - laureatka



OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP DIECEZJALNY

XV miejsce – Martyna Brol

 

OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP DIECEZJALNY

XV miejsce – Martyna Brol