This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SUKCESY EDUKACYJNE

 

Rok szkolny 2018/2019


" Do broni. Postawy i losy ziemian w trakcie II wojny światowej", zwyciężczynie etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu  historycznego i finalistki konkursu ogólnopolskiego IPN - Majka Kamyk, Klaudia Żelezik


Ogólnopolski Turniej Językowy w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum - Klaudia Latkowska, wyróżnienie



XXIV KONKURS BIBLIJNY DIECEZJI KIELECKIEJ - Alicja Napora, finalistka




 

Rok szkolny 2017/2018


Finaliści Konkursów Przedmiotowych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów


XVI Wojewódzki Konkurs Fizyczny - Zuzanna Ślęzak


XV Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Zuzanna Ślęzak


Finaliści Konkursów Przedmiotowych dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

XV Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Dawid Natkowski

XV Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Zuzanna Ślęzak

 


 

Rok szkolny 2014/2015

Udział w drugim etapie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty:

- Aleksandry Zielińskiej, Karoliny Turskiej w  Konkursie Humanistycznym,

- Zuzanny Hartwig, Karoliny Stefańczyk w Konkursie Matematycznym,

- Darii Konarskiej, Aleksandry Zileińskiej w Konkursie Geograficznym,

- Zuzanny Hartwig w Konkursie Biologicznym.

Karolina Turska laureatką XII Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

Aleksandra Zielińska finalistką XII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum


Rok szkolny 2013/2014

Karolina Stefańczyk - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny

 

Julia Kręgiel i Anna Ciułany z klasy VI- udział w II etapie Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Konkurs plastyczno – literacki „Zdrowie piórem pisane” zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną w Radkowie

Kategoria I –III SP

Piotr Grabowski (KL. III) - miejsce I
Kacper Nowak (KL. IIII)– miejsce II
Katarzyna Śliwińska (KL. III)– miejsce III

Kategoria IV – VI SP

Natalia Walus(KL. IV) – miejsce I
Julia Kręgiel (KL. VI) – miejsce II
Kinga Turczyn(KL. IV) – miejsce III

Kategoria gimnazjum

Kamila Niżnik i Aleksandra Zielińska (KL. II) – miejsce I
Zuzanna Hartwig (KL. II)– miejsce II



Agnieszka Suliga z klasy IIIA- udział w II etapie Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Kamila Jarczyńska z klasy IIIA - udział w II etapie Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Aleksandra Zielińska z klasy II- miejsce II w Powiatowym Konkursie Historycznym „Nasi sąsiedzi – Żydzi” odbywającym się w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica we Włoszczowie

Martyna Brol, Magdalena Ślęzak, Kamila Jarczyńska z klasy IIIA – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Olimpijczycy są wśród nas” zorganizowanym przez I LO im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie


Martyna Brol , Kamila Jarczyńska, Magdalena Ślęzak – z klasy IIIA – miejsce III w konkurencji drużynowej konkursu powiatowego „Pielgrzymki Jana Pawła II”

 


Rok szkolny 2012/2013

Celina Dyksińska- miejsce III

II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Olimpijczycy są wśród nas"

zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące

im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie

Celina Dyksińska - miejsce II

w konkursie "Gimnazjalny Mistrz Rachunków"

zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie


Karolina Stefańczyk - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie - Kangur Matematyczny

 


Rok szkolny 2011/2012

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

WYRÓŻNIENIE - Karolina Stefańczyk kl. V

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY, PT. „MOJA MAŁA OJCZYZNA – HISTORIA I TRADYCJE” W RAMACH MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII DZIEDZICTWA KULTUROWEGO ORGANIZOWANEGO W RAMACH LGD „REGION WŁOSZCZOWSKI”.

Uczennice Gimnazjum
w Radkowie: Magdalena Gołuch, Katarzyna Majchrzak, Martyna Stefańczyk uzyskują 5 miejsce za napisanie pracy, pt. „Niewielu o nich pamięta…”


 


Rok szkolny 2010/2011

Zarówno w szkole podstawowej jak i w gimnazjum odbywały się eliminacje do wojewódzkich konkursów przedmiotowych: humanistycznego, matematyczno – przyrodniczego oraz fizycznego.

W szkole podstawowej do konkursu matematyczno – przyrodniczego przystąpiły cztery osoby, tylko jedna z nich (Martyna Brol) uzyskała wymagane do zgłoszenia 60% punktów, ale nie zakwalifikowała się do następnego etapu. Dużo lepiej napisała test humanistyczny i jako jedyna z trzech dziewcząt uczestniczyła w II etapie we Włoszczowie – niestety, nie przeszła dalej.

W gimnazjum w konkursie humanistycznym wzięły udział dwie uczennice: Kamila Wylęgły i Edyta Wojdała (kl. IIIB) – obie zakwalifikowały się do drugiego etapu.

Do konkursu z fizyki przystąpiło troje uczniów: Marzena Kulawiak (kl. IIIA), Szczepan Kostecki (kl. IIIB) i Andrzej Kisiel (kl. II). Andrzej uzyskał 68% punktów, ale nie został zgłoszony do kolejnych etapów, natomiast Marzena (80%p.) i Szczepan (96% p.) będą próbować swoich sił na szczeblu powiatowym.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY, PT. „NASI BLISCY, NASZE DZIEJE, NASZA PAMIĘĆ” ORGANIZOWANY PRZEZ FUNDACJĘ POLSKO – NIEMIECKIE POJEDNANIE”.

Uczennica Kamila Wylęgły uzyskała wyróżnienie za napisanie pracy historycznej
o tematyce regionalnej:

W obczyźnie cmentarzy czują się bezdomnie – ofiary okupacji hitlerowskiej”.



OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP DIECEZJALNY

XV miejsce - Martyna Brol

OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP REJONOWY

V miejsce – Martyna Brol

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

WYRÓŻNIENIE - Celina Dyksińska kl. I a




Rok szkolny 2009/2010

 

 

POZNAJ ŻYCIORYSY SWOICH PARTONÓW - KONKURS MUZEUM DIECEZJALNEGO W KIELCACH



 

I miejsce - Nina Krzysztofik

FINAŁ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

III miejsce – Przemysław Zieliński

 

TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA – „O LAUR WESPEZJANA KOCHOWSKIEGO’’

III miejsce – Natalia Brol

REGIONALNY TURNIEJ INFORMATYCZNY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZCZEKOCINACH

III miejsce - Kamila Wylęgły

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Wyróżnienie - Paulina Toborek kl. IV

Rok szkolny 2008/2009

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI IM.FELIKSA RAKA

II miejsce – Natalia Brol
V miejsce – Justyna Róg

REJONOWY KONKURS BIBLIJNY

I miejsce – Magdalena Gołuch, Paulina Toborek
V miejsce – Dominika Zielińska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,PODROŻE PO KRAJACH UNII  EUROPEJSKIEJ’’

III miejsce – Kaja Wylęgły

Rok szkolny 2007/2008

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

Kinga Jamróz - III a (II etap)

Rok szkolny 2006/2007

"Odzyskanie przez Polskę Niepodległości i Zjednoczenie Ruchu Harcerskiego"

I miejsce - ANNA NIWIŃSKA
III miejsce - KAROLINA CYBULSKA
V miejsce - MONIKA KISIEL

Rok szkolny 2005/2006

POWIATOWY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. Marta Maciejczyk – kl. II b
2. Agata Ciułany – kl. III a
3. Mariola Kaczmarek – kl. III b
4. Magdalena Rak – kl. III b ( udział w wojewódzkim etapie konkursu )

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS

Sesja jesienna
I miejsce – Agata Ciułany – kl. III a
IV miejsce – Marta Maciejczyk – kl. II b

Sesja zimowa
III miejsce – Agata Ciułany – kl. III a
III miejsce – Marta Maciejczyk – kl. II b
III miejsce – Agata Zaręba – kl. II b

STROFY O OJCZYŹNIE”

eliminacje wojewódzkie - Katarzyna Karkocha

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KSIĄŻCE I BIBLIOTECE

I miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum w Radkowie w składzie:
Tomasz Horzenko
Szymon Jamróz
Radosław Furmańczyk




Rok szkolny 2004/2005





 

 

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY - POWSTANIE KOŚCIUSZKOWSKIE I BOHATEROWIE INSUREKCJI

I miejsce – Szymon Jamróz

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

finał wojewódzki
Szymon Jamróz

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

laureat finału wojewódzkiego
II miejsce – Radosław Furmańczyk

II MIĘDZYWOJEWÓDZKI IV POWIATOWY KONKURS LITERACKI pt.: „To były tragiczne dni ...– obraz wojny i okupacji w literaturze polskiej”

III miejsce reprezentacji Gimnazjum w Radkowie
w składzie:
Szymon Jamróz
Karolina Nowak
Paulina Karkocha

Rok szkolny 2003/2004

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ STEFANA ŻEROMSKIEGO

II miejsce – Michał Nowak
WYRÓŻNIENIA
Ewelina Gołda
Karolina Nowak
Wioleta Kubat
Paulina Karkocha

Rok szkolny 1999/2000

WOJEWÓDZKI  KONKURS  PRZEDMIOTOWY  Z  FIZYKI

Laureat – Kamil Kocela

Rok szkolny 1998/1999

WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Laureatka – Anna Kocela

Rok szkolny 1997/1998

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Ewelina Cieśla została laureatką

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Małgorzata Jasińska - finalistka

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Marta Szymczyk - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY

Marek Niźnik - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

Magdalena Wojdała - finalistka



 

Rok szkolny 1996/1997

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Ewelina Cieśla - finalistka

KONKURS Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Małgorzata Jasińska - finalistka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

Magdalena Herej - finalistka

WOJEWÓDZKI  KONKURS  PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

Ewelina Szydłowska - laureatka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z  HISTORII

Ewelina Szydłowska -  laureatka

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Ewelina Cieśla - finalistka

Rok szkolny 1994/1995

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII

Katarzyna Wydra - finalistka



 

Rok szkolny 1990/1991

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

Bernard Marczewski - laureat




 


Rok szkolny 1994/1995

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

Roman Szczęsny-finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI

III miejsce – Sylwester  Niźnik

 

Rok szkolny 1993/1994

MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS „CZY ZNASZ INSUREKCJĘ”

III-miejsce Sylwester Niźnik

 

Rok szkolny 1987/1988

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO

Joanna Kaczmarek - laureatka



OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP DIECEZJALNY

XV miejsce – Martyna Brol

 

OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP DIECEZJALNY

XV miejsce – Martyna Brol