Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

SUKCESY SPORTOWE

 

Rok szkolny 2013/2014

I Turniej Grand Prix powiatu włoszczowskiego w tenisie stołowym:
Alicja Napora z klasy IV – III miejsce oraz Patrycja Napora z klasy I miejsce II


Rok szkolny 2012/2013



I MIEJSCE - złoty medal

JAKUB JANAS - rzut piłeczką palantową /51 m/

PATRYCJA ZASUŃ - skok w dal /3,82 m/



II MIEJSCE - srebrny medal

PATRYCJA ZASUŃ -  bieg 60 m

PATRYCJA NAPORA - bieg 600 m

JAKUB JANAS -  skok w dal

KAMIL SYCHOWICZ - 300 m



III MIEJSCE - medal brązowy

KAMIL SYCHOWICZ - bieg 60 m

 
Rok szkolny 2012/2013
FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ SPARTAKIADY MŁODZIEŻY   
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM
II miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń 
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI 
 DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM
I miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń
II miejsce chłopców - Kacper Podsiadło, Jakub Zaręba 
POWIATOWE MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE W TENISIE STOŁOWYM
I miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń
II miejsce chłopców - Kacper Podsiadło, Jakub Zaręba 
 
POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH 
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
II miejsce – uczennice szkoły Podstawowej w składzie:
Patrycja Napora, Patrycja Zasuń, Klaudia Pajtasz, Milena Kucharczyk, 
Karolina Stefańczyk, Nina Krzysztofik, Wiktoria Czyźewska, Weronika Niżnik, 
Natalia Straszak, Magdalena Brych
II miejsce – uczniowie szkoły Podstawowej w składzie:
Arkadiusz Wojnicki, Kamil Sychowicz, Jakub Śliwiński, Damian Stępniak, 
Wojciech Krzysztofik, Szymon Mroziński, Patryk Stępniak, Mateusz Stefańczyk, 
Szymon Stępniak, Sebastian Kubaja
 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ZARZĄDU OSP W DOBROMIERZU:
Dziewczęta – miejsce II
Chłopcy – miejsce I
 

 
Rok szkolny 2011/2012
 
POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
II miejsce – uczennice szkoły Podstawowej w składzie:
Kamila Niżnik, Daria Łaskawska, Maria Nowakowska, Katarzyna Nowakowska, 
Barbara Pakuła, Karolina Stefańczyk, Milena Kucharczyk, Patrycja Zasuń, 
Nina Krzysztofik, Daria Konarska
 
MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM
III miejsce drużyna chłopców Szkoły Podstawowej w składzie:
Adrian Merklinger, Bartłomiej Rajca, Jakub Zaręba
 
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MOSKORZEW
I miejsce - Patrycja Napora
I miejsce - Jakub Janas
II miejsce – Adrian Merklinger
 
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY RADKÓW
I miejsce - Patrycja Napora
I miejsce - Jakub Zaręba
 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ZARZĄDU OSP W DOBROMIERZU:
Dziewczęta – miejsce III
Chłopcy – miejsce III
 
 
VI GWIAZDKOWY TURNIEJ  PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 
PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W KLUCZEWSKU:
Dziewczęta – miejsce II
Chłopcy – miejsce II
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W SECEMINIE:
Dziewczęta – miejsce I
Chłopcy – miejsce II
 
 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR PREZESA UKS SPARTAKUS W RADKOWIE:
Dziewczęta – miejsce I
Chłopcy – miejsce I
 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR PREZESA UKS PILAWA W MOSKORZEWIE:
Dziewczęta – miejsce I
Chłopcy – miejsce I 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
O PUCHAR PREZESA TOWARZYSTWA KULTURALNEGO 
IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W MOSKORZEWIE:
Dziewczęta – miejsce I
Chłopcy – miejsce I
 
 
 
Rok szkolny 2010/2011
 
 
POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
I miejsce - uczennice Szkoły Podstawowej w składzie :
Anna Chojnacka , Barbara Chojnacka, Justyna Róg, Angelika Kocewa, 
Monika Szydłowska, Martyna Brol, Patrycja Napora, Kamila Niżnik, 
Dominika Zielińska, Milena Kucharczyk
 
MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ 
I miejsce - drużyna dziewcząt Gimnazjum
III miejsce - drużyna chłopców Gimnazjum
klasyfikacja ogólna - I miejsce – gimnazjum Radków
 
INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE 
I miejsce:
Anna Chojnacka – 600 m.
Kamil Wojdała – 60 m., skok w dal
II miejsce:
Barbara Chojnacka – 600 m.
Monika Szydłowska – rzut p.palantową
III miejsce:
Justyna Róg – 60 m., skok w dal
 
CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY 
I miejsce:
Dziewczęta: Anna Chojnacka, Barbara Chojnacka, Justyna Róg, 
Angelika Kocewa, Monika Szydłowska, Martyna Brol
II miejsce:
Chłopcy: Kamil Wojdała, Dawid Błaut, Jakub Piwoński, 
Kamil Pietruszka, Jakub Janas
 
WOJEWÓDZKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY 
VI miejsce:
Dziewczęta – sztafetowe biegi przełajowe
V miejsce
Kamil Wojdała – 60 m.
IV miejsce
Anna Chojnacka – 600 m.
VII miejsce
Barbara Chojnacka – 600 m.
 
 

 
 
Rok szkolny 2009/2010 
POWIATOWY TURNIEJ GIER I ZABAW W KONIECZNIE 
II miejsce –uczniowie Szkoły Podstawowej w składzie:
Patrycja Napora, Natalia Straszak, Marlena Hłond, Mateusz Stefańczyk, 
Jakub Zaręba Maciej Cierpich, Radosław Rak, Kamil Sychowicz, 
Wojciech Krzysztofik.
 
POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE 
II miejsce – Martyna Stefańczyk - rzut piłeczką palantową
IV miejsce - Łukasz Górski – rzut piłeczką palantową
 
POWIATOWE ZAWODY W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM 
II miejsce – uczennice Szkoły Podstawowej w składzie :
Justyna Róg , Angelika Kocewa , Martyna Stefańczyk , 
Katarzyna Majchrzak ,Justyna Palimąka.
 
POWIATOWE ZAWODY W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM 
III miejsce - uczennice Szkoły Podstawowej w składzie :
Patrycja Napora, Magdalena Brych , Klaudia Kaczmarek ,Jadwiga Łazarek , 
Paulina Toborek, Daria Konarska.
IV miejsce – uczniowie Szkoły Podstawowej w składzie :
Mateusz Stefańczyk , Jakub Zaręba, Jakub Janas , Hubert Natkowski, 
Adrian Merklinger, Bartek Pędała.
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W SECEMINIE 
I miejsce – reprezentacja dziewcząt
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W RADKOWIE 
I miejsce – reprezentacja dziewcząt
II miejsce – reprezentacja chłopców
 
POWIATOWE ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ 
III miejsce – reprezentacja dziewcząt
 
Rok szkolny 2008/2009 
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W SECEMINIE 
I miejsce – reprezentacja chłopców
II miejsce -- reprezentacja dziewcząt
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W MOSKORZEWIE 
I miejsce – reprezentacja dziewcząt
 
 
Rok szkolny 2007/2008 
 
POWIATOWY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ
IV miejsce zajęły reprezentacje dziewcząt i chłopców:
Monika Gołda, Magdalena Kardas, Magdalena Cierpich, Diana Czok, 
Monika Grzybek, Paulina Mularczyk Rafał Zaborski, 
Wojciech Trela, Dawid Minda, Hubert Mularczyk, 
Maciej Podsiadło, Marcin Orlikowski
 
TURNIEJ BOHATERÓW INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ 
W PIŁKĘ SIATKOWĄ 
I miejsce zajęła reprezentacja chłopców
III miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt
 
ZAWODY POWIATOWE 
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
III miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt SP Radków
 



Rok szkolny 2006/2007
 
POWIATOWY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ
II miejsce zajęła reprezentacja w składzie:
Krzysztof Suliga, Seweryn Konarski, Maciej Gałuszka, 
Piotr Adamski, Rafał Zaborski, Michał Kocewa
 
IV EDYCJA TURNIEJU GIER I ZABAW RUCHOWYCH KONIECZNO 2007 
III miejsce reprezentacja klas I – III
 
Rok szkolny 2005/2006
 
HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 
O PUCHAR DYREKTORA ZPO W BEBELNIE 
IV miejsce - drużyna chłopców SP Radków
 
Rok szkolny 2004/2005
 
TURNIEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ KLAS VI 
O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ 
W NAGŁOWICACH
III miejsce - drużyna chłopców
 
ZAWODY POWIATOWE 
W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
III miejsce  reprezentacja dziewcząt SP Radków
 
Rok szkolny 2003/2004
 
ZLOT ROWEROWY 
I miejsce - reprezentacja gimnazjum w Radkowie
 
Rok szkolny 2002/2003
 
ZLOT ROWEROWY ZIEMI WŁOSZCZOWSKIEJ
III miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum w Radkowie
 
NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ 
I miejsce - reprezentacja Gimnazjum w Radkowie
 
Rok szkolny 2001/2002 
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR 
WÓJTA GMINY NAGŁOWICE 
I miejsce -  reprezentacja Gimnazjum w Radkowie
Rok szkolny 2000/2001 
 
ZAWODY POWIATOWE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 
III miejsce - reprezentacja  PG Radków
ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE NOŻNEJ
VI miejsce - reprezentacja chłopców SP w Radkowie
TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ
II miejsce - reprezentacja Gimnazjum

Rok szkolny 1999/2000 
 
MIĘDZYGMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW 
O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SZCZEKOCINY 
II miejsce - reprezentacja SP Radków
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 
II miejsce - reprezentacja gimnazjum
 
Rok szkolny 1988/1989 
Czwórbój L. A.  w kategorii dziewcząt
I miejsce - reprezentacja SP Radków
 
Rok szkolny 1988/1989
 
REJONOWE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 
III miejsce - reprezentacja SP Radków
 
REJONOWE ZAWODY PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW 
III miejsce - reprezentacja SP Radków
 
Rok szkolny 1984/1985
 
REJONOWY KONKURS „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE” 
II miejsce - reprezentacja dziewcząt SP Radków
 
REJONOWY KONKURS „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE” 
III miejsce - reprezentacja chłopców SP Radków
 
REJONOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE RĘCZNEJ 
II miejsce - reprezentacja dziewcząt SP Radków
 
REJONOWE MISTRZOSTWA W PIŁCE RĘCZNEJ 
III miejsce - reprezentacja chłopców SP Radków
 
Rok szkolny 1981/1982
 
MISTRZOSTWA GMINNE W TENISIE STOŁOWYM 
I miejsce  - reprezentacja SP Radków
Rok szkolny 1980/1981
 
MISTRZOSTWA PODREJONU KONIECPOL 
W TENISIE STOŁOWYM 
III miejsce - reprezentacja chłopców
 
Rok szkolny 1981/1982 
GMINNE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH 
BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
I miejsce - reprezentacja SP Radków
 
Rok szkolny 1978/1979 
TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT 
KLAS VII – FINAŁ WOJEWÓDZKI 
VI miejsce - reprezentacja SP Radków