This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE/ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE

rok szkolny 2019/2020

 

przedmiot

nauczyciel

Dzień

Godzina

j. polski

a. wojdała

PONIEDZIAŁEK

13.50 – 14.35

PIĄTEK

7.40 - 8.25

m. sokołowska - nowak

WTOREK

7.40 - 8.25

j. angielski

d. wiśniewski

WTOREK

7.40 - 8.25

PONIEDZIAŁEK

13.50 – 14.35

o. janicka

CZWARTEK

7.40 - 8.25

j. niemiecki

j. piotrowska

WTOREK

13.50 – 14.35

chemia

biologia

s. lipecka

CZWARTEK

7.40 – 8.25

geografia

d. figlarowicz

WTOREK

7.40 – 8.25

fizyka

a. cichecka

WTOREK

13.50 – 14.35

historia

i. skóra-popko

PIĄTEK

13.50 – 14.35

matematyka

A. gul

PIĄTEK

 

 

7.40 – 8.25

 

edukacja wczesnoszkolna- zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

u. książek

WTOREK

12.05 – 12.50

(co dwa tygodnie)

WTOREK

język angielski

12.05 – 12.50

(co dwa tygodnie)

m. zamożna

WTOREK

12. 05 – 12. 50

a. kocela

WTOREK

12.05 – 12.50

d. figlarowicz

ŚRODA

13.00-13.45

 

 

 

 

 

 

KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE –

przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

rok szkolny 2019/2020

 

przedmiot

nauczyciel

Dzień

Godzina

język polski

m. sokołowska - nowak

ŚRODA (GR.I)

7.30 - 8.15

PIĄTEK (gr.ii)

7.30 - 8.15

język angielski

o. janicka

CZWARTEK

7.40 - 8.25

matematyka

j. szczęsna

ŚRODA (ch)

(co dwa tygodnie)

13.50 – 14.35

PIĄTEK (dz)

(co dwa tygodnie)

13.50 – 14.35

 

 

 

 

 

 

 

 

KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE/ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE/PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU, SPRAWDZIANU

rok szkolny 2018/2019

 

przedmiot

nauczyciel

Dzień

Godzina

j. polski

a. wojdała

wtorek/czwartek kl. viii (co drugi tydz.)

czwartek kl. vb (co drugi tydz.)

 

7.30 -8.15

12.55 – 13.40

 

m. sokołowska - nowak

piątek kl. iii gim

 

7.30 – 8.15

 

j. angielski

d. wiśniewski

piątek kl.viii

czwartek kl. viii (co drugi tydz.)

wtorek kl. vi

piątek kl. iii gim

 

7.25 – 8.10

7.30 - 8.15

 

13.45 – 14.30

13.45 – 14.30

 

o. glanda

poniedziałek kl. v

środa kl. vii

7.40-8.25

7.40-8.25

j. niemiecki

j. piotrowska

środa

7.40-8.25

chemia

s. lipecka

wtorek kl. viii

środa kl. iiigim

7.30-8.15

7.30-8.15

biologia

s. lipecka

poniedziałek kl. v

czwartek kl. viii

13.45 – 14.30

13.45-14.30

geografia

d. figlarowicz

poniedziałek kl. viii

wtorek kl. iii gim

7.40-8.25

7.40-8.25

fizyka

a. cichecka

piątek kl. viii

7.15-8.00

matematyka

 

 

 

a. gul

poniedziałek kl. vi

środa kl. viii

7.40 – 8.25

7.40-8.25

j. szczęsna

środa kl. iv(co drugi tydz.)

czwartek kl. v(co drugi tydz.)

piątek kl. vii

 

12.55- 13.40

12.55 – 13.40

7.40 – 8.25

 

i. brych

wtorek kl. iii gim

13.45- 14.30

edukacja wczesnoszkolna

u. książek

poniedziałek

wtorek

12.05 – 12.50

12.55 – 13.40

m. zamożna

wtorek

12. 05 – 12. 50

a. kocela

czwartek

12.05 – 12.50

d. figlarowicz

środa (co drugi tydz.)

12.05-12.50