Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Piknik rodzinny 2009

14 czerwca 2009 roku zorganizowaliśmy w naszej szkole „Piknik rodzinny’’ pod hasłem „Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo’’.
Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Można było przewieźć się bryczką zaprzężoną w piękne konie, a dzieci mogły pojeździć  na kucyku. Dla naszych milusińskich zorganizowany był plac zabaw, na którym dzieci wykonywały ćwiczenia gimnastyczne, malowały farbami lub kredkami prace plastyczne , ale największą popularnością cieszyło się malowanie twarzy zarówno wśród dziewczynek jak i wśród chłopców. Duże powodzenie miała również loteria fantowa, w której każdy los był wygrany, a ponadto brał udział w losowaniu nagród głównych ,wśród których były: żelazko, czajnik bezprzewodowy, suszarki do włosów, odtwarzacze mp3 i wiele innych cennych rzeczy. Na boisku szkolnym dzieci, młodzież szkolna, nauczyciele oraz podopieczni  Warsztatów Terapii Zajęciowej i ich opiekunowie uczestniczyli w grach i zabawach sportowych. Przy stanowisku „służby zdrowia’’ można było dokonać  pomiaru ciśnienia i poziomu cukru we krwi, strażacy i policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie, pokazywali swoje pojazdy służbowe oraz czuwali nad porządkiem i bezpieczeństwem imprezy. Miłośnicy eksperymentów mogli obserwować i przeprowadzić pod okiem nauczycieli doświadczenia chemiczne. W kąciku kulinarnym czekały przepyszne ciasta, sałatki, pieczone mięsa własnych wypieków oraz dania z grilla, ale  najszybciej zniknął ze stołu pieczony dzik. Smakosze naturalnego miodu mogli zaopatrzyć się w różne jego gatunki na stoisku „Nasza  pasieka’’ . Można było porozmawiać z panią Ostrowską autorką książki pt. „Zimowe spory maszyn rolniczych’’. Podziwiać wytwory pracy podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej z Kossowa. Można było również  spróbować swoich sił w konkursie karaoke. Na scenie z krótkim koncertem wystąpiła gwiazda „Doda z Radkowa’’, a potem miłośnicy zabaw tanecznych mogli bawić się przy dźwiękach muzyki disco polo. Piknik cieszyły się ogromnym powodzeniem i postanowiliśmy, że wejdzie na stałe do kalendarza imprez szkolnych. Organizatorami pikniku byli:
Zespół Szkół w Radkowie
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radkowie
Biblioteka Publiczna w Radkowie
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kossowie
Posterunek Policji w Moskorzewie , Ośrodek Zdrowia w Radkowie oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Radkowa i Kossowa również włączyli się w przeprowadzenie naszej wspaniałej imprezy.
A oto galeria zdjęć: