Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

"Marzenia się spełniają"

- pod takim tytułem 13 czerwca, po raz II w Zespole Szkół w Radkowie został zorganizowany Piknik Rodzinny. Publiczność bawili konferansjerzy - p. Halina Knapik i p.Waldemar Równicki. Część artystyczną rozpoczął występ młodszej grupy teatralnej pod opieką p. Iwony Skóry - Popko, przedstawieniem o znanych postaciach Wielkiej Brytanii. Licznie zgromadzona publiczność mogła takrze wysłuchac występu chóru szkolnego, pod kierunkiem pana Leszka Wawrzyły. Świetnej zabawy dostarczył również występ szkolnego kabaretu, pod opieką pani Małgorzaty Sokołowskiej - Nowak. Rodziny uczestniczyły w różnego typu konkursach: znajomości języka angielskiego, ekologicznym oraz wiedzy na temat bezpieczeństwa. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs zespołów cheerleaderek. W turnieju wzięły udział 3 drużyny: ze Szczekocin, z Radkowa i z Konieczna. Decyzją jury, 1 miejsce zajął zespół "Danzmisja" z Radkowa pod kierunkiem p. Agaty Rak, drugi był "Seventy Five" z Moskorzewa, trzecią lokatę uzyskały dziewczynki ze Szczekocin. Festyn uświetnił występ dziecięcego zespołu "Finis Mundi" z Moskorzewa oraz zespołu ludowego z Kwiliny. Ciekawe zabawy dla uczestników prowadziły opiekunki Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kossowie. Dla ciekawych przygotowano kącik ekologiczny gdzie można było oglądać eksponaty wypożyczone przez członków Koła Łowieckiego "Kuna" współpracującego z naszą szkołą- o historii opowiadał p.Kolasa. Innego rodzaju atrakcją była degustacja potraw i ciast przygotowanych przez rodziców dzieci Zespołu Szkół. Podczas pikniku wybrano również miss i mistera publiczności. To zaszczytne miano otrzymali: Magdalena Gołuch i Michał Bojczuk. Podobnie jak w zeszłym roku na dzieci czekał pełen atrakcji plac zabaw. Tutaj największą popularnością cieszył się kącik malowania twarzy. Spod sprawnych pędzli pań: M.Strączyńskiej, J.Szczęsnej, K.Jasińskiej wychodziły przepiękne dziewczynki-motyle i chłopcy-spiedermani czyli cudowne dzieci. Obok czekały kucyki p. Z. Capigi - przejażdżka na nich była kolejną atrakcjaą pikniku. Lubiący ryzyko mogli skorzystać z loterii fantowej, gdzie jedną z nagród była przejażdżka radiowozem policyjnym. A wieczorem losowano nagrody dodatkowe :-)