This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

ŚWIĘTOKRZYSKI PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EDUKACJI NA OBSZARACH WIEJSKICH

Celem Programu jest tworzenie w regionie świętokrzyskim warunków równych szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, bez względu na miejsce ich zamieszkania i pobierania nauki szkolnej. Szczególny nacisk położony jest na nabycie i rozwój u uczniów umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii, m.in. z komputera i Internetu, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem obcym oraz kształcenie umiejętności rozwijania i wykorzystywania myślenia matematycznego.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są szkoły publiczne i szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych kształcące dzieci i młodzież w systemie dziennym, w tym również szkoły funkcjonujące przy specjalnych ośrodkach szkolno – wychowawczych, z obszaru objętego Programem prowadzone przez jednostki samorządu terytorialnego lub inne osoby prawne. W przypadku szkół wchodzących w skład Zespołu, wniosek powinien złożyć Zespół, w imieniu tej szkoły.