Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

ŚWIĘTOKRZYSKI PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EDUKACJI NA OBSZARACH WIEJSKICH

Celem Programu jest tworzenie w regionie świętokrzyskim warunków równych szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, bez względu na miejsce ich zamieszkania i pobierania nauki szkolnej. Szczególny nacisk położony jest na nabycie i rozwój u uczniów umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii, m.in. z komputera i Internetu, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem obcym oraz kształcenie umiejętności rozwijania i wykorzystywania myślenia matematycznego.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia wniosku są szkoły publiczne i szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych kształcące dzieci i młodzież w systemie dziennym, w tym również szkoły funkcjonujące przy specjalnych ośrodkach szkolno – wychowawczych, z obszaru objętego Programem prowadzone przez jednostki samorządu terytorialnego lub inne osoby prawne. W przypadku szkół wchodzących w skład Zespołu, wniosek powinien złożyć Zespół, w imieniu tej szkoły.