This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

 

Język angielski

 

 

Według różnych źródeł posługuje się nim około 1,5 miliarda ludzi na świecie. Ostatnimi czasy stał się dominującym językiem komunikacji, biznesu, lotnictwa, rozrywki, radia, dyplomacji oraz nauki, ponad 95 procent artykułów naukowych jest napisane w języku angielskim. Jego znajomość może pomóc w zdobyciu wymarzonej pracy, a także ułatwić podróżowanie, angielski jest językiem urzędowym w ponad 60 krajach.