Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

 

 

Witamy Państwa serdecznie na stronie szkoły poświęconej dziennikowi elektronicznemu. By móc swobodnie korzystać z dziennika należy podać wychowawcy klasy swój adres e-mail, a następnie założyć bezpłatne konto w dzienniku. Sposób w jaki można to zrobić mogą Państwo obejrzeć na poniższym filmie.

 

Instrukcja zakładania konta w dzienniku elektronicznym

 

Szkolny dziennik elektroniczny

 

Regulamin korzystania z dziennika elektronicznego

 

Najczęściej występujące problemy z logowaniem się do dziennika elektronicznego

 

Jak wyłączyć obsługę plików cookie w przeglądarkach internetowych?

 

Jak wyczyścić pamięć podręczną CHROME?

 

Jak wyczyścić pamięć podręczną FIREFOX?

 

Jak wyczyścić pamięć podręczną OPERA?