Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Zarządzenie z dnia 10.06.2019 w sprawie skrócenia czasu trwania zajęć lekcyjnych w Szkole Podstawowej w Radkowie.

 

Zarządzenie z dnia 05.04.2019 w sprawie zasad przyznawania i refundacji zakupu okularów korygujących pracownikom wykonującym pracę orzy monitorach ekranowych.

 

Zarządzenie z dnia 25.02.2019 w sprawie przeprowadzenia inwentaryzacji.

 

Zarządzenie z dnia 09.01.2019 w sprawie wprowadzenia do stosowania procedur związanych z ochroną danych osobowych przetwarzanych w Szkole Podstawowej w Radkowie.

 

Zarządzenie z dnia 14.09.2018 w sprawie udzielenia upoważnienia dla Wicedyrektora Szkoły Podstawowej w Radkowie.

 

Zarządzenie z dnia 14.09.2018 w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

 

Zarządzenie z dnia 30.08.2018 w sprawie: dopuszczenia do użytku szkolnego programów nauczania i zestawu podręczników.

 

Zarządzenie z dnia 30.08.2018 w sprawie wprowadzenia regulaminu określającego wskaźniki oceny pracy nauczycieli.

 

Zarządzenie z dnia 23.08.2018 w sprawie wprowadzenia dziennika elektronicznego.

 

Zarządzenie z dnia 22.05.2018 w sprawie: wprowadzenia "Regulaminu udzielania zamówień publicznych, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotówkach równowartości kwoty 30000 euro w Szkole Podstawowej w Radkowie.

 

Zarządzenie z dnia 04.04.2018 w sprawie wprowadzenia procedury przeprowadzania egzaminu poprawkowego w Szkole Podstawowej w Radkowie.

 

Zarządzenie z dnia 01.03.2018 w sprawie określania wykazu stanowisk w Szkole Podstawowej w Radkowie, na których są wykonywane prace w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze oraz prowadzenia ewidencji pracowników, wykonujących prace w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze, za których jest przewidziany obowiązek opłacania składek na Fundusz Emerytur Pomostowych.

 

Zarządzenie z dnia 02.01.2018 w sprawie wprowadzania instrukcji kancelaryjnej, jednolitego, rzeczowego wykazu akt i instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania składnicy akt w Szkole Podstawowej w Radkowie

 

Zarządzenie z dnia 28.09.2017 w sprawie wprowadzenia procedury monitorowania realizacji podstawy programowej w Szkole Podstawowej w Radkowie

 

Zarządzenie z dnia 18.09.2017 w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

 

Zarządzenie z dnia 28.08.2017 w sprawie: dopuszczenia do użytku szkolnego programów nauczania i zestawu podręczników.