LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Radkowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radkowie
Przejdź do treści

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.


O PROGRAMIE                                   
NOWY ROK SZKOLNY W LABORATORIUM I EFEKTY NASZEJ PRACY
W ramach projektu "Laboratoria Przyszłości" efekty swojej pracy pokazał zespół koła dziennikarskiego.
ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA GAZETKI SZKOLNEJ "SZKOLNE FIGLE"
Nocowanie w szkole to super nowe doświadczenie. Oprócz wielu sportowych aktywności, na uczniów czekała również kulinarna przygoda. Szczególnie dziewczynki mogły wykazać się swoimi umiejętnościami, przygotowując wspólny posiłek w postaci smakowitych gofrów. Wyposażenie stanowiska kuchennego w naszej szkole, w ramach programu Laboratoria Przyszłości, znacznie ułatwiło nam to smakowite wyzwanie.
Laboratoria Przyszłości to sprzęt wykorzystywany na lekcjach języka polskiego. Uczniowie klasy 7 podczas wykonywania lapbooków do lektury "Kamienie na szaniec" mogli skorzystać z drukarki 3D, przygotowując znak "Polski Walczącej".

11 listopada tuż, tuż, a nasi uczniowie już dziś przygotowują się do uroczystego apelu. Igły i nitki w dłoń. Kotyliony przygotowane przez uczennice klasy V, gotowe.
W dniu 30 września klasa IV obchodziła Dzień Chłopaka. Dziewczynki zorganizowały spotkanie w pracowni Labolatoria Przyszłości. Każdy z chłopców otrzymał koszulkę, którą z pomocą koleżanek mógł sobie ozdobić według własnego pomysłu, specjalnie do tego przeznaczonymi kredkami i flamastrami. Dla utrwalenia wzorów uczniowie prasowali ozdobione koszulki. Dodatkową niespodzianką dla chłopców był słodki poczęstunek, przygotowany przez dziewczynki (m.in. babeczki, galaretki z pianką, lizaki). Zabawa była wyśmienita. :)

Nowy początek
 
Nowy rok szkolny i nowe wyzwania. W bieżącym roku szkolnym uczniowie na zajęciach koła informatycznego mają szansę rozwijać swoje zainteresowania m.in. kręcąc i montując krótkie filmy. Wszystko to dzięki sprzętowi pozyskanemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości.           
 
Zaglądajcie do nas – postaramy się Was zaskoczyć.
 
#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci
@LaboratoriaPrzyszlosci
 
 


A to nasze pierwsze, choć trochę nieśmiałe spotkanie z drukarką 3D.
ROK SZKOLNY 2022/2023
Wróć do spisu treści