Nasze sukcesy - Szkoła Podstawowa w Radkowie

Szkoła Podstawowa w Radkowie
Szkoła Podstawowa
w Radkowie
Przejdź do treści
Nasze sukcesy
Nasze sukcesy
nasze sukcesy grafika
Rok szkolny 2019/2020

Świat wartości ukazany w nowelach pozytywistycznych, Secemin:
Kinga Natkowska - II miejsce
Majka Kamyk - III miejsce
Zuzanna Ciułany - dyplom za uczestnictwo

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. F. Raka:
Julia Sobczyk kl. III
Bartosz Sobczyk kl VI a
Kinga Natkowska kl. VIII



Rok szkolny 2018/2019

Gminny Konkurs Czytelniczy: "Czy znasz polskie legendy?" w Seceminie
Sebastian Bernat, klasa III - miejsce I
Michał Krząpa, klasa III - miejsce IV

"Do broni. Postawy i losy ziemian w trakcie II wojny światowej", zwyciężczynie etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu  historycznego i finalistki konkursu ogólnopolskiego IPN
Majka Kamyk, Klaudia Żelezik

Ogólnopolski Turniej Językowy w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum
Klaudia Latkowska, wyróżnienie

XXIV KONKURS BIBLIJNY DIECEZJI KIELECKIEJ
Alicja Napora, finalistka



Rok szkolny 2017/2018

XVI Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Zuzanna Ślęzak

XV Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Zuzanna Ślęzak

XV Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Dawid Natkowski

XV Wojewódzki Konkurs Matematyczny
Zuzanna Ślęzak



Rok szkolny 2014/2015

Udział w drugim etapie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty:
- Aleksandra Zielińska, Karolina Turska w  Konkursie Humanistycznym,
- Zuzanna Hartwig, Karolina Stefańczyk w Konkursie Matematycznym,
- Daria Konarska Aleksandra Zileińska w Konkursie Geograficznym,
- Zuzanna Hartwig w Konkursie Biologicznym.

Karolina Turska laureatką XII Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum

Aleksandra Zielińska finalistką XII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum



Rok szkolny 2013/2014

MIĘDZYNARODOWY KONKURS - KANGUR MATEMATYCZNY
Karolina Stefańczyk - wyróżnienie

Julia Kręgiel i Anna Ciułany z klasy VI udział w II etapie KONKURSU HUMANISTYCZNEGO organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI „Zdrowie piórem pisane”
Kategoria I –III SP
Piotr Grabowski (KL. III) - miejsce I
Kacper Nowak (KL. IIII)– miejsce II
Katarzyna Śliwińska (KL. III)– miejsce III
Kategoria IV – VI SP
Natalia Walus (KL. IV) – miejsce I
Julia Kręgiel (KL. VI) – miejsce II
Kinga Turczyn (KL. IV) – miejsce III
Kategoria gimnazjum
Kamila Niżnik i Aleksandra Zielińska (KL. II) – miejsce I
Zuzanna Hartwig (KL. II) – miejsce II

Agnieszka Suliga z klasy IIIA- udział w II etapie Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Kamila Jarczyńska z klasy IIIA - udział w II etapie Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

Aleksandra Zielińska z klasy II- miejsce II w Powiatowym Konkursie Historycznym „Nasi sąsiedzi – Żydzi”

Martyna Brol, Magdalena Ślęzak, Kamila Jarczyńska z klasy IIIA – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Olimpijczycy są wśród nas”

Martyna Brol , Kamila Jarczyńska, Magdalena Ślęzak – z klasy IIIA – miejsce III w konkurencji drużynowej konkursu powiatowego „Pielgrzymki Jana Pawła II”



Rok szkolny 2012/2013

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "OLIMPIJCZYCY SA WŚRÓD NAS"
Celina Dyksińska - miejsce III

GIMNAZJALNY MISTRZ RACHUNKÓW
Celina Dyksińska - miejsce II

MIĘDZYNARODOWY KONKURS - KANGUR MATEMATYCZNY
Karolina Stefańczyk - wyróżnienie



Rok szkolny 2011/2012

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY
wyróżnienie - Karolina Stefańczyk kl. V

REGIONALNY KONKURS HISTORYCZNY, PT. „MOJA MAŁA OJCZYZNA – HISTORIA I TRADYCJE” W RAMACH MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII DZIEDZICTWA KULTUROWEGO ORGANIZOWANEGO W RAMACH LGD „REGION WŁOSZCZOWSKI”.
Magdalena Gołuch, Katarzyna Majchrzak, Martyna Stefańczyk - 5 miejsce za napisanie pracy, pt. „Niewielu o nich pamięta…”



Rok szkolny 2010/2011

W szkole podstawowej do konkursu matematyczno – przyrodniczego przystąpiły cztery osoby, tylko jedna z nich (Martyna Brol) uzyskała wymagane do zgłoszenia 60% punktów, ale nie zakwalifikowała się do następnego etapu. Dużo lepiej napisała test humanistyczny i jako jedyna z trzech dziewcząt uczestniczyła w II etapie we Włoszczowie – niestety, nie przeszła dalej.
W gimnazjum w konkursie humanistycznym wzięły udział dwie uczennice: Kamila Wylęgły i Edyta Wojdała (kl. IIIB) – obie zakwalifikowały się do drugiego etapu.
Do konkursu z fizyki przystąpiło troje uczniów: Marzena Kulawiak (kl. IIIA), Szczepan Kostecki (kl. IIIB) i Andrzej Kisiel (kl. II). Andrzej uzyskał 68% punktów, ale nie został zgłoszony do kolejnych etapów, natomiast Marzena (80%p.) i Szczepan (96% p.) będą próbować swoich sił na szczeblu powiatowym.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY, PT. „NASI BLISCY, NASZE DZIEJE, NASZA PAMIĘĆ” ORGANIZOWANY PRZEZ FUNDACJĘ POLSKO – NIEMIECKIE POJEDNANIE”
Uczennica Kamila Wylęgły uzyskała wyróżnienie za napisanie pracy historycznej o tematyce regionalnej:
„W obczyźnie cmentarzy czują się bezdomnie – ofiary okupacji hitlerowskiej”.

OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP DIECEZJALNY
XV miejsce - Martyna Brol

OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP REJONOWY
V miejsce – Martyna Brol

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY
WYRÓŻNIENIE - Celina Dyksińska kl. Ia



Rok szkolny 2009/2010

POZNAJ ŻYCIORYSY SWOICH PARTONÓW - KONKURS MUZEUM DIECEZJALNEGO W KIELCACH
I miejsce - Nina Krzysztofik

FINAŁ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO
III miejsce - Przemysław Zieliński

TURNIEJ JEDNEGO WIERSZA – „O LAUR WESPEZJANA KOCHOWSKIEGO’’
III miejsce - Natalia Brol

REGIONALNY TURNIEJ INFORMATYCZNY SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZCZEKOCINACH
III miejsce - Kamila Wylęgły

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY
Wyróżnienie - Paulina Toborek kl. IV



Rok szkolny 2008/2009

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI IM.FELIKSA RAKA
II miejsce – Natalia Brol
V miejsce – Justyna Róg

REJONOWY KONKURS BIBLIJNY
I miejsce – Magdalena Gołuch, Paulina Toborek
V miejsce – Dominika Zielińska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ,,PODROŻE PO KRAJACH UNII  EUROPEJSKIEJ’’
III miejsce – Kaja Wylęgły



Rok szkolny 2007/2008

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI
Kinga Jamróz - IIIa (II etap)



Rok szkolny 2006/2007

"Odzyskanie przez Polskę Niepodległości i Zjednoczenie Ruchu Harcerskiego"
I miejsce - ANNA NIWIŃSKA
III miejsce - KAROLINA CYBULSKA
V miejsce - MONIKA KISIEL



Rok szkolny 2005/2006

POWIATOWY KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO
1. Marta Maciejczyk – kl. II b
2. Agata Ciułany – kl. III a
3. Mariola Kaczmarek – kl. III b
4. Magdalena Rak – kl. III b (udział w wojewódzkim etapie konkursu)

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS
Sesja jesienna
I miejsce – Agata Ciułany – kl. III a
IV miejsce – Marta Maciejczyk – kl. II b
Sesja zimowa
III miejsce – Agata Ciułany – kl. III a
III miejsce – Marta Maciejczyk – kl. II b
III miejsce – Agata Zaręba – kl. II b

STROFY O OJCZYŹNIE”
eliminacje wojewódzkie - Katarzyna Karkocha

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KSIĄŻCE I BIBLIOTECE
I miejsce zajęła reprezentacja Gimnazjum w Radkowie w składzie:
Tomasz Horzenko
Szymon Jamróz
Radosław Furmańczyk



Rok szkolny 2004/2005

POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY - POWSTANIE KOŚCIUSZKOWSKIE I BOHATEROWIE INSUREKCJI
I miejsce - Szymon Jamróz

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII
finał wojewódzki - Szymon Jamróz

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI
laureat finału wojewódzkiego
II miejsce – Radosław Furmańczyk

II MIĘDZYWOJEWÓDZKI IV POWIATOWY KONKURS LITERACKI pt.: „To były tragiczne dni ...– obraz wojny i okupacji w literaturze polskiej”
III miejsce reprezentacji Gimnazjum w Radkowie w składzie:
Szymon Jamróz
Karolina Nowak
Paulina Karkocha



Rok szkolny 2003/2004

WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ STEFANA ŻEROMSKIEGO
II miejsce – Michał Nowak

WYRÓŻNIENIA:

Ewelina Gołda
Karolina Nowak
Wioleta Kubat
Paulina Karkocha



Rok szkolny 1999/2000

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI
Kamil Kocela - laureat



Rok szkolny 1998/1999

WOJEWÓDZKI  KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO
Anna Kocela - laureatka



Rok szkolny 1997/1998

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Ewelina Cieśla - laureatka

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Małgorzata Jasińska - finalistka

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Marta Szymczyk - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY
Marek Niźnik - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII
Magdalena Wojdała - finalistka



Rok szkolny 1996/1997

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Ewelina Cieśla - finalistka

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Małgorzata Jasińska - finalistka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI
Magdalena Herej - finalistka

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z  HISTORII
Ewelina Szydłowska - laureatka



Rok szkolny 1994/1995

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI
Roman Szczęsny - finalista

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI
III miejsce - Sylwester Niźnik

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z HISTORII
Katarzyna Wydra - finalistka



Rok szkolny 1993/1994

MIĘDZYWOJEWÓDZKI KONKURS „CZY ZNASZ INSUREKCJĘ”
III-miejsce - Sylwester Niźnik



Rok szkolny 1990/1991

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z FIZYKI
Bernard Marczewski - laureat



Rok szkolny 1987/1988

KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA POLSKIEGO
Joanna Kaczmarek - laureatka

OLIMPIADA BIBLIJNA - ETAP DIECEZJALNY
XV miejsce - Martyna Brol

Rok szkolny 2013/2014

I Turniej Grand Prix powiatu włoszczowskiego w tenisie stołowym:
Alicja Napora z klasy IV – III miejsce
Patrycja Napora z klasy I miejsce II



Rok szkolny 2012/2013

I MIEJSCE - złoty medal
JAKUB JANAS - rzut piłeczką palantową /51 m/
PATRYCJA ZASUŃ - skok w dal /3,82 m/

II MIEJSCE - srebrny medal
PATRYCJA ZASUŃ -  bieg 60 m
PATRYCJA NAPORA - bieg 600 m
JAKUB JANAS -  skok w dal
KAMIL SYCHOWICZ - 300 m

III MIEJSCE - medal brązowy
KAMIL SYCHOWICZ - bieg 60 m


FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ SPARTAKIADY MŁODZIEŻY  DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM 
II miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń  

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI  DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM
 I miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń 
II miejsce chłopców - Kacper Podsiadło, Jakub Zaręba  

POWIATOWE MISTRZOSTWA DRUŻYNOWE W TENISIE STOŁOWYM 
I miejsce dziewcząt - Patrycja Napora, Patrycja Zasuń 
II miejsce chłopców - Kacper Podsiadło, Jakub Zaręba    

POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH  BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
II miejsce: Patrycja Napora, Patrycja Zasuń, Klaudia Pajtasz, Milena Kucharczyk,  Karolina Stefańczyk, 
Nina Krzysztofik, Wiktoria Czyźewska, Weronika Niżnik,  Natalia Straszak, Magdalena Brych 
II miejsce: Arkadiusz Wojnicki, Kamil Sychowicz, Jakub Śliwiński, Damian Stępniak,  Wojciech Krzysztofik, 
Szymon Mroziński, Patryk Stępniak, Mateusz Stefańczyk,  Szymon Stępniak, Sebastian Kubaja

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ZARZĄDU OSP W DOBROMIERZU: 
Dziewczęta – miejsce II, Chłopcy – miejsce I



Rok szkolny 2011/2012   

POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 
II miejsce: Kamila Niżnik, Daria Łaskawska, Maria Nowakowska, Katarzyna Nowakowska,  Barbara Pakuła, 
Karolina Stefańczyk, Milena Kucharczyk, Patrycja Zasuń,  Nina Krzysztofik, Daria Konarska   

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM 
III miejsce drużyna chłopców: Adrian Merklinger, Bartłomiej Rajca, Jakub Zaręba   

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY MOSKORZEW 
I miejsce - Patrycja Napora 
I miejsce - Jakub Janas 
II miejsce – Adrian Merklinger   

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY RADKÓW 
I miejsce - Patrycja Napora 
I miejsce - Jakub Zaręba     

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ ZARZĄDU OSP W DOBROMIERZU: 
Dziewczęta – miejsce III Chłopcy – miejsce III     

VI GWIAZDKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 
PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W KLUCZEWSKU: 
Dziewczęta – miejsce II Chłopcy – miejsce II  

 TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ W SECEMINIE: 
Dziewczęta – miejsce I Chłopcy – miejsce II       

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  O PUCHAR PREZESA UKS SPARTAKUS W RADKOWIE: 
Dziewczęta – miejsce I Chłopcy – miejsce I    

 TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  O PUCHAR PREZESA UKS PILAWA W MOSKORZEWIE: 
Dziewczęta – miejsce I Chłopcy – miejsce I    

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  O PUCHAR PREZESA TOWARZYSTWA KULTURALNEGO  
IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W MOSKORZEWIE: 
Dziewczęta – miejsce I Chłopcy – miejsce I



Rok szkolny 2010/2011     

POWIATOWE MISTRZOSTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  
I miejsce: Anna Chojnacka, Barbara Chojnacka, Justyna Róg, Angelika Kocewa, Monika Szydłowska, 
Martyna Brol, Patrycja Napora, Kamila Niżnik,  Dominika Zielińska, Milena Kucharczyk   

MIĘDZYGMINNE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ  
I miejsce - drużyna dziewcząt Gimnazjum 
III miejsce - drużyna chłopców Gimnazjum 
klasyfikacja ogólna - I miejsce – gimnazjum Radków  

 INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE  
I miejsce: Anna Chojnacka – 600 m. Kamil Wojdała – 60 m., skok w dal 
II miejsce: Barbara Chojnacka – 600 m. Monika Szydłowska – rzut p.palantową 
III miejsce: Justyna Róg – 60 m., skok w dal   

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY  
I miejsce: Anna Chojnacka, Barbara Chojnacka, Justyna Róg,  Angelika Kocewa, Monika Szydłowska, Martyna Brol 
II miejsce: Kamil Wojdała, Dawid Błaut, Jakub Piwoński,  Kamil Pietruszka, Jakub Janas   

WOJEWÓDZKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY  
IV miejsce Anna Chojnacka – 600 m. VII miejsce Barbara Chojnacka – 600 m.  
V miejsce Kamil Wojdała – 60 m. 
VI miejsce: Dziewczęta – sztafetowe biegi przełajowe 



  Rok szkolny 2009/2010  

POWIATOWY TURNIEJ GIER I ZABAW W KONIECZNIE  
II miejsce: Patrycja Napora, Natalia Straszak, Marlena Hłond, Mateusz Stefańczyk, 
Jakub Zaręba Maciej Cierpich, Radosław Rak, Kamil Sychowicz,  Wojciech Krzysztofik  

POWIATOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE  
II miejsce – Martyna Stefańczyk - rzut piłeczką palantową 
IV miejsce - Łukasz Górski – rzut piłeczką palantową   

POWIATOWE ZAWODY W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM  
II miejsce: Justyna Róg, Angelika Kocewa, Martyna Stefańczyk, 
Katarzyna Majchrzak, Justyna Palimąka.   

POWIATOWE ZAWODY W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM  
III miejsce: Patrycja Napora, Magdalena Brych, Klaudia Kaczmarek,Jadwiga Łazarek,  
Paulina Toborek, Daria Konarska. 
IV miejsce: Mateusz Stefańczyk, Jakub Zaręba, Jakub Janas, Hubert Natkowski,  
Adrian Merklinger, Bartek Pędała   

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W SECEMINIE  
I miejsce – reprezentacja dziewcząt   

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W RADKOWIE  
I miejsce – reprezentacja dziewcząt 
II miejsce – reprezentacja chłopców   

POWIATOWE ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ  
III miejsce – reprezentacja dziewcząt  



Rok szkolny 2008/2009    

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W SECEMINIE  
I miejsce – reprezentacja chłopców 
II miejsce -- reprezentacja dziewcząt   

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W MOSKORZEWIE  
I miejsce – reprezentacja dziewcząt



Rok szkolny 2007/2008   
 
POWIATOWY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ 
IV miejsce reprezentacje dziewcząt i chłopców: Monika Gołda, Magdalena Kardas, Magdalena Cierpich, 
Diana Czok,  Monika Grzybek, Paulina Mularczyk Rafał Zaborski,  Wojciech Trela, Dawid Minda, 
Hubert Mularczyk,  Maciej Podsiadło, Marcin Orlikowski   

TURNIEJ BOHATERÓW INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ  W PIŁKĘ SIATKOWĄ  
I miejsce zajęła reprezentacja chłopców 
III miejsce zajęła reprezentacja dziewcząt   

ZAWODY POWIATOWE  W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  
III miejsce: reprezentacja dziewcząt SP Radków  



Rok szkolny 2006/2007
   
POWIATOWY TURNIEJ W PIŁKĘ SIATKOWĄ 
II miejsce: Krzysztof Suliga, Seweryn Konarski, Maciej Gałuszka,  Piotr Adamski, Rafał Zaborski, Michał Kocewa   

IV EDYCJA TURNIEJU GIER I ZABAW RUCHOWYCH KONIECZNO 2007  
III miejsce reprezentacja klas I – III   



Rok szkolny 2005/2006   

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ  O PUCHAR DYREKTORA ZPO W BEBELNIE  
IV miejsce - drużyna chłopców SP Radków   



Rok szkolny 2004/2005   

TURNIEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ KLAS VI  O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ  W NAGŁOWICACH 
III miejsce - drużyna chłopców   

ZAWODY POWIATOWE  W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  
III miejsce  reprezentacja dziewcząt SP Radków   



Rok szkolny 2003/2004   

ZLOT ROWEROWY  
I miejsce - reprezentacja gimnazjum w Radkowie   



Rok szkolny 2002/2003   

ZLOT ROWEROWY ZIEMI WŁOSZCZOWSKIEJ 
III miejsce reprezentacja Gimnazjum w Radkowie   

NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  
I miejsce - reprezentacja Gimnazjum w Radkowie   



Rok szkolny 2001/2002  

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR  WÓJTA GMINY NAGŁOWICE  
I miejsce -  reprezentacja Gimnazjum w Radkowie 



Rok szkolny 2000/2001   

ZAWODY POWIATOWE W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW  
III miejsce - reprezentacja  PG Radków 

ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE NOŻNEJ 
VI miejsce - reprezentacja chłopców SP w Radkowie 

TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ 
II miejsce - reprezentacja Gimnazjum


Wróć do spisu treści